Miramis i wystawa sztuki Jasinski&friends V

Nigdy nie myślałam, że moja pasja do fotografii podróżniczej może zaprowadzić mnie do galerii sztuki.

Od kilku lat współpracuję z Artystą malarzem, Dominikiem Jasińskim. Co roku organizujemy duży wernisaż w Warszawie w ramach cyklu Jasiński and friends. Zapraszamy do współpracy innych malarzy, grafików, plakacistów, fotografów. I w tym roku kurator wystawy, Dominik zaprosił mnie do pokazania moich zdjęć z podróży. Na początku pomyślałam, że to szalony pomysł, bo ja nie jestem w końcu artystką. Ale po głębszym zastanowieniu, w sumie dlaczego nie. I tym samym biorę udział w projekcie w dwóch rolach, organizatora i artysty.

Najtrudniejszy był wybór zdjęć bo jak wybrać trzy z kilku tysięcy, z kilkudziesięciu podróży. Chciałam, żeby tworzyły jakąś opowieść. I chyba się udało. Po premierze wrzucę tu zdjęcia i napiszę opowieść.

Moje prace, a także prace innych Artystów będzie można oglądać do końca stycznia 2017 roku, w Galerii Przy Teatrze, Pl. Teatralny 3, Warszawa ( wejście do Teatru Narodowego) http://galeriaprzyteatrze.pl/ Wystawa jest czynna w dniach kiedy grane są spektakle. Można sprawdzić na https://www.narodowy.pl/

Zapraszam wszystkich

plakat-jfv-final

One thought on “Miramis i wystawa sztuki Jasinski&friends V

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *